• Kontrast
    • Układ
    • Rozmiar czcionki

Wczoraj (05.06.) w parku przy GOK „Wozownia” odbył się FESTYN RODZINNY! Festyn rozpoczął się od koncertu Orkiestry Dętej OSP Brudzew, działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury „Wozownia”. Piękna i słoneczna pogoda sprzyjała licznym atrakcjom tj.: dmuchańce, zabawy z animatorem, malowanie twarzy, tatuaże, miasteczko rowerowe pod patronatem Komendy Powiatowej Policji w Turku, lody, wata cukrowa, zabawki, zakręcona frytka. Ponadto podczas festynu można było zapoznać się ze stoiskiem szkoły językowej Well Done oraz gminnym punktem informacyjnym Programu „Czyste Powietrze.

Jak co roku festyn został połączony z Integracyjnym Rajdem Turystycznym pn. „O Uśmiech Dziecka” zorganizowanym przez Polskie Towarzystwo Turystyczno- Krajoznawcze Odział Turek. Meta rajdu znajdowała się w parku przy GOK, więc uczestnicy rajdu – mogli odpocząć i posilić się, potem skorzystać z atrakcji przygotowanych w tego dnia.

Dziękujemy za wsparcie druhom OSP Brudzew i OSP Chrząblice, Pani Dzielnicowej Justynie Grabowskiej za organizację miasteczka rowerowego.

Zapraszamy do galerii zdjęć!